• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Прозора приватизація і конкуренція: представники великого бізнесу підписали меморандум про принципи підприємництва

Реклама на dsnews.ua
Представники 9 українських фінансово-промислових груп підписали меморандум взаємодії влади і бізнесу, який закріплює принципи ведення бізнесу

У меморандумі перелічені 15 принципів ведення бізнесу, яким повинні слідувати підписанти: незалежність Нацбанку, виконання умов угоди асоціацію з ЄС, прозорість і простота податкової системи, судова і антикорупційна реформи, ринок землі, прозора приватизація, боротьба з рейдерством, доступ до інформації про кінцевих власників підприємств, підтримка конкуренції та позбавлення СБУ функції розслідування економічних злочинів, повідомляє "Апостроф".

"В Україні унікальний економічний консенсус. Ми отримали шанс зменшити корупцію, захистити право власності і спростити ведення бізнесу", - сказав економіст Андреас Аслунд, який підготував меморандум.

Документ підписали Олег Бахматюк, власник компанії "Укрлендфармінг", Сергій Тігіпко, власник групи "ТАС", Андрій Ставніцер (група "ТІС"), Джок Мендоза-Вілсон, директор з міжнародних зв'язків корпорації СКМ Ріната Ахметова, а також представники компаній "Буризма" Миколи Злочевського, Smart Holding Вадима Новинського, "Епіцентр" Галини і Олександра Герег.

Серед підписантів форуму немає співвласника "1+1" Ігоря Коломойського і його бізнес-партнерів.

"Було два бізнесмена, яких ми не запрошували підписати ці принципи, але їх прізвища я називати не буду", - сказав Аслунд.

    Реклама на dsnews.ua