• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

ПУМБ домовився з поляками про покупку "Ідея банку"

АТ "Перший Український Міжнародний Банк" (ПУМБ) досяг домовленості щодо ключових умов придбання 100% акцій АТ "Ідея Банк" з польською фінансовою групою Getin Holding S.A.

Реклама на dsnews.ua

Сторони планують завершити угоду до кінця 1 кварталу 2022 року, після отримання необхідних дозволів Національного банку та Антимонопольного комітету, повідомляє "ДС" з посиланням на пресслужбу ПУМБ.

Як розповіли у ПУМБ, після завершення угоди АТ "Ідея Банк" увійде до складу Банківської групи ПАТ "ПУМБ" як окрема юридична структура без кадрових ротацій та продовжить обслуговувати клієнтів під брендом Ідея Банк у звичайному режимі.

"Наша мета – синергія найбільш сильних сторін двох банків. З одного боку, це надійність ПУМБ, підтверджена результатами стрес-тестування НБУ, якість сервісу та експертиза в роботі з високоприбутковими сегментами ринку. З іншого боку, високий рівень компетенції Ідея Банку у роздрібному кредитуванні, сформована ресурсна база, досвід розробки власної цифрової платформи О.Банк", – пояснив голова правління ПУМБ Сергій Черненко.

Очікується, що процес інтеграції проходитиме поетапно протягом 3-5 років.

Як відомо, ПУМБ належить промислово-фінансовій групі "СКМ", кінцевим бенефіціантом є Рінат Ахметов.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua