• USD 28.2
  • EUR 34
  • GBP 38.2
Спецпроєкти

Привіт від Байдена. Навіщо Коболєву віддали розробку шельфу Чорного моря

Підготовкою проєкту залучення інвестора для розробки шельфу Чорного моря в найближчі 30 років буде НАК "Нафтогаз України". Що змусило уряд піти на такий крок після невдалих конкурсів з пошуку інвесторів?

Кабмін дав "Нафтогазу" дозвіл на розробку морського шельфу
Кабмін дав "Нафтогазу" дозвіл на розробку морського шельфу / Depositphotos
Реклама на dsnews.ua

Кабмін нарешті визначився з тим, хто ж саме буде займатися розвідкою і видобутком газу на українській частині шельфу Чорного моря. 25 листопада стало відомо, що своєю постановою він без будь-якого конкурсу віддав це право на 30 років Національній акціонерній компанії "Нафтогаз України".

НАК націлена на форсування процесу розробки родовища — глава правління компанії Андрій Коболєв повідомив на своїй сторінці в Facebook, що вже через кілька місяців після отримання ліцензії можна починати сейсмічну розвідку і потім бурити перші свердловини.

Однак "Нафтогаз" не буде розробляти шельф самостійно — для цього потрібні величезні ресурси, яких у нього немає. Як і немає інструментарію — все обладнання з видобутку газу на шельфі залишилося в окупованому Росією Криму. Тому "Нафтогаз" буде займатися тим, щоб якомога якісніше підготувати цей проєкт для залучення в нього міжнародних компаній.

Хронологія невдачі

Нагадаємо, що попередня спроба залучити інвестора на розробку шельфу провалилася. У квітні минулого року український уряд оголосив конкурс на розробку вуглеводнів в межах ділянки "Дельфін" на шельфі Чорного моря (і зараз мова, по суті, йде про неї) на умовах угоди про розподіл продукції (УРП). Ініціатором конкурсу і пізніше одним з його учасників була компанія з американським корінням Frontera Resources бізнесменів Стіва Нікандроса і Зази Мамулашвілі, яку ЗМІ пов'язували з народним депутатом Ігорем Кононенком і тодішнім радником міністра енергетики Володимиром Ігнащенком.

Ще одним претендентом була американська компанія Trident Black Sea колишнього депутата Держдуми Росії Іллі Пономарьова, при цьому співвласниками її значилися російський інвестбанкір Вадим Комісарів і співвласник торгової мережі АТБ Геннадій Буткевич.

Також в конкурсі взяло участь українське ПрАТ "Укрнафтобуріння" Ігоря Коломойського, нардепа Віталія Хомутинника і російського бізнесмена Геннадія Фукса. Ще за "Дельфін" боролася Caspian Drilling Company ( "дочка" азербайджанської державної нафтової компанії SOCAR), яка в останній момент відмовилася від участі.

Реклама на dsnews.ua

Примітно, що в конкурсі не брала участь державна компанія "Укргазвидобування", яка ще до цього претендувала на окремі ділянки "Дельфіна".

Однак конкурс з самого початку був проблемним, оскільки проходив на тлі зміни влади. Наприклад, тодішній керівник Офісу нового президента Андрій Богдан закликав продовжити терміни його проведення (щоб дати можливість взяти участь великим міжнародним компаніям), а конкурсна комісія, сформована "старою" владою, зробити це відмовилася.

У підсумку все пішло шкереберть: поки що чинний прем'єр Володимир Гройсман так і не затвердив результати конкурсу (в якому перемогла Trident Black Sea Іллі Пономарьова), а після цього вже новий Кабмін на чолі з Олексієм Гончаруком просто все скасував. "Зелена" влада не захотіла легітимізувати рішення попередників, яких вона нещадно критикувала.

Розвідка шельфу "Дельфін": спроба №2

Нова влада почала роботу по проведенню повторного конкурсу — ще в лютому цього року звучали варіанти виставити на конкурс ділянку "Дельфін" у вигляді двох лотів. Однак в підсумку все звелося до нинішнього рішення Кабміну віддати залучення інвестора на відкуп Андрію Коболєву без жодних конкурсів.

Одна з причин такого ходу в тому, що нинішня влада не зможе залучити великого міжнародного інвестора в цей проєкт, як на те сподівався ще Володимир Гройсман.

Президент Центру глобалістики «Стратегія ХХІ» Михайло Гончар вважає, що найкращим рішенням за проєктом було б створення міжнародного консорціуму з компаніями рівня Exxon і Shell, але сьогодні, в умовах війни, вони в цей проєкт не прийдуть. "Вони розуміють, що недоторканність інвестицій не гарантована. Хто може прийти — це середньої руки компанії, які можуть ризикнути", — сказав він, але не зміг назвати хоча б ймовірних претендентів.

На думку Михайла Гончара, респектабельних інвесторів поки що залучити не вдасться, а тому саме "Нафтогазу" краще віддати "Дельфін".

Віддали на збереження?

Гуляє телеграм-каналами і інша версія появи рішення Кабміну — проєкт розробки шельфу віддали в руки "Нафтогазу" тимчасово, до тих пір, поки нинішня влада не знайде конкретного покупця на нього.

Як відомо, син новообраного президента США Джо Байдена Хантер з 2014 р. був членом ради директорів компанії Burisma, яка є одним з найбільших видобувачів газу в Україні, а один з її співвласників — азаровський ексміністр екології та природних ресурсів Микола Злочевський. І хоча, за словами адвоката Байдена-молодшого, його клієнт залишив Burisma в квітні 2019 р., можна не сумніватися, що у нього залишилися хороші зв'язки в цій галузі. І де гарантії, що в майбутньому, коли Джо Байден влаштується в Білому домі, вони не переростуть в реалізацію більших проєктів, на кшталт розробки шельфу Чорного моря?

В такому випадку постанову Кабміну про безконкурсну передачу "Нафтогазу" права на розробку можна буде легко скасувати. Як і було свого часу анульовано згаданий вище конкурс на "Дельфін", проведений урядом Володимира Гройсмана.

    Реклама на dsnews.ua