• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Рада Нацбанку може завтра розглянути питання про звільнення Рожкової, - ЗМІ

Реклама на dsnews.ua

Члени ради Національного банку завтра на засіданні готуються розглянути питання про звільнення першої заступниці голови НБУ Катерини Рожкової

Про це LB.ua повідомили джерела, передає "ДС".

Ідеться про розгляд звільнення тільки Рожкової, але не заступника голови НБУ Дмитра Сологуба. Рада НБУ мала претензії і щодо Сологуба, проте точної інформації щодо розгляду його звільнення на завтрашньому засіданні нема. 

Рожкова та Сологуб — останні заступники нового очільника регулятора Кирила Шевченка, які виконували обовʼязки ще за часів попереднього голови правління Якова Смолія. Ще три заступники — Юрій Гелетій, Ярослав Матузка та Олексій Шабан — були призначені вже після вступу на посаду Шевченка. 

Дмитро Сологуб обіймав посаду заступника очільника Нацбанку з березня 2015 року. До його сфери управління належать питання формулювання монетарної політики, проведення макропруденційної політики для забезпечення фінансової стабільності, проведення економічного аналізу, збору та аналізу статистики і звітності, а також виконання дослідницької функції центрального банку.

Катерина Рожкова стала першою заступницею глави НБУ у червні 2018 року. До цього була заступницею голови Нацбанку.

    Реклама на dsnews.ua