• USD 28.1
  • EUR 33.8
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

З 1 березня пачка цигарок може коштувати мінімум 17 гривень

Реклама на dsnews.ua
Введення мінімальної ціни на рівні 17 грн ставить усіх у рівні конкурентні умови

Найближчим часом Кабінет Міністрів України відповідно до повноважень, які надала Верховна Рада, поряд з максимальними роздрібними цінами, може ввести правило встановлення мінімальних роздрібних ціни на сигарети. Про це заявив президент ГО "Національна Організація Роздрібної Торгівлі" (НОРТ) Юрій Бондарєв, повідомляє "ДС" з посиланням на "Лівий берег".

За його словами, рівень 16-17 гривень за пачку є досить прийнятним.

"Ми очікуємо, що з 1 березня сигарети коштуватимуть з урахуванням роздрібного акцизу не менше 17 грн. за пачку", - зазначив Бондарєв.

Президент НОРТ упевнений, що введення мінімальної ціни на рівні 17 грн ставить усіх у рівні конкурентні умови.

"Насправді, всі виробники виграють, якщо цінові війни зупиняться, а роздріб отримає достатній ресурс - скажімо хоча б 10 % від фінальної ціни. Ці ресурси з боку роздробу зможуть піти на розвиток бізнесу, організацію нових зручних для споживачів форматів торгівлі, і, що найважливіше, це створення нових робочих місць", - зазначає Бонадрев.

За його словами, для роздрібної торгівлі постійні цінові коливання сигарет, які є підакцизним товаром, досить серйозна проблема, яка пов'язана з прогнозуванням продажу, з ускладненим процесом управління запасами, наявністю одного й того ж продукту за різними цінами.

Читайте також:

Крім того, президент НОРТ акцентує, що цінові війни призводять до зниження бази оподаткування сигарет і, відповідно, надходжень до бюджету України.

    Реклама на dsnews.ua