• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Санкції проти "Північного потоку-2" внесли в проект оборонного бюджету США

Реклама на dsnews.ua
Сенат США включив додаткові санкції проти "Північного потоку-2" в проект оборонного бюджету Сполучених Штатів

Про це повідомив у себе в Twitter конгресмен від Республіканської партії Стів Уомак, інформує "ДС".

"Путін хоче використовувати газопровід "Північний потік-2" в якості інструменту примусу. Він хоче підірвати наших союзників в Україні та Польщі і збільшити залежність від російського газу. Я пишаюся тим, що виступаю співавтором санкцій, спрямованих на припинення його будівництва, і аплодую Сенату за включення цього пріоритетного положення в проект оборонного бюджету", - написав Уомак.

Як відомо, США і ряд європейських держав виступають проти будівництва газопроводу "Північний потік - 2", який посилює залежність Європи від поставок російського газу. Роботи з будівництва "Північного потоку - 2" призупинені через санкцій США щодо європейських підрядників, які вступили в силу в грудні 2019 року.

В даний час американські санкції націлені на судна, безпосередньо провідні прокладку труб під водою. Нові санкції спрямовані також проти страховиків судів та сервісні компанії, що виконують геодезичні, траншейні, зварювальні і інші роботи. Під санкції потрапляють також компанії, що здійснюють тестування та сертифікацію проекту, без чого він не може бути введений в експлуатацію.

На розгляд Сенату США був внесений законопроект "Про енергетичну безпеку Європи", що передбачає розширення санкцій щодо компаній, причетних до будівництва магістрального газопроводу "Північний потік-2".

Президент США Дональд Трамп розкритикував проект "Північний потік - 2", з-за якого Берлін, за його словами, платить Москві "мільярди доларів за новісінький газопровід".

    Реклама на dsnews.ua