• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

Шахтарі сьогодні планують перекрити трасу Львів - Рава-Руська

Реклама на dsnews.ua
Гірники вимагають виплати боргів по зарплаті

Працівники державних шахт сьогодні, 12 січня, мають намір перекрити трасу Львів - Рава-Руська з вимогою погасити борги по заробітній платі. Про це заявив голова Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець, передає "ДС" з посиланням на 112.ua.

Він нагадав, що в понеділок, 11 січня, шахтарі блокували рух на дорозі Львів - Ковель.

"Шахтарі вчора дійсно в стихійному режимі перекрили дорогу Львів - Ковель у Червонограді. А сьогодні вони будуть перекривати дорогу Львів - Рава-Руська, в 40 км від Червонограда. Це робиться для того, щоб звернути увагу міністра енергетики та вугілля Демчишина і також увагу прем'єр-міністра і президента на факт невиплати зарплати, корупції і розвалу вугільної промисловості", - сказав Волинець.

За його словами, заборгованість із зарплати гірникам на державних шахтах складає в цілому близько 1 млрд грн. "І шахтарі не бачать вирішення питання в січні-лютому, тому що в бюджеті гроші не закладені", - зазначив Волинець.

Як повідомляла "ДС", 5 січня на погашення заборгованості з заробітної плати працівників вугледобувних державних підприємств сьогодні, 5 січня, було спрямовано 70 млн грн. Повідомлялося, що гірникам заборгували 78% зарплати за листопад і 100% - за грудень 2015 року.

    Реклама на dsnews.ua