• USD 36.6
  • EUR 35.7
  • GBP 41
Спецпроєкти

Шмигаль сподівається, що Україна найближчим часом потрапить до топ-30 рейтингу Doing Business

Реклама на dsnews.ua

Заради стимулювання економічного зростання уряд України продовжує співпрацю з міжнародними фінансовими організаціями, зокрема МВФ, Світовим банком та іншими партнерами

Про це розповів прем'єр-міністр Денис Шмигаль звертаючись до учасників конференції "Україна: інвестиційна гавань в часи змін", передає "ДС".

"Наразі ми активно обговорюємо з ЄС питання промислового безвізу, угоди про Спільний авіаційний простір та приєднання України до європейської енергетичної мережі ENTSO-E", — сказав Шмигаль.

Другий пріоритет уряду — поліпшення бізнес-клімату в Україні до найкращих світових стандартів. Зокрема, за словами Дениса Шмигаля, мета — у найближчий час потрапити в топ-30 рейтингу Doing Business.

"На наш погляд, робота над забезпеченням чітких і прозорих правил гри на ринку є критично необхідним кроком для того, щоб інвестори почувалися в Україні впевнено та надійно", — заявив прем'єр.

Він зазначив, що протягом 2021-2022 років планується укладання концесійних угод щодо морських портів, автошляхів, аеропортів, залізниці та інших обʼєктів інфраструктури. На думку Шмигаля, сприятиме покращенню інвестиційного клімату в Україні й очікуване ухвалення Верховною Радою закону про державну підтримку проєктів зі значними інвестиціями.

Як писала "ДС", президент Володимир Зеленський назвав Україну "інвестиційною гаванню в часи змін".

    Реклама на dsnews.ua