• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Шведські політики виступили проти будівництва "Північного потоку-2"

Реклама на dsnews.ua
Більшість політичних партій Швеції виступають за блокування будівництва російського газопроводу "Північний потік-2"

Про це повідомила радіостанція Sveriges Radio, передає "ДС".

"Північний потік-2" - це погана пропозиція як в плані енергополітики та екології, так і в плані політики безпеки. Ми активно виступаємо за те, щоб усіма можливими способами зупинити цей проект", - заявила уповноважена Помірної коаліційної партії з питань ЄС Карін Енстрем.

Євродепутат від Християнсько-демократичної партії Швеції Ларс Адактуссон підкреслив, що Росія не поважає міжнародне право, привівши в приклад ситуацію з Грузією і Кримом. Тому він вважає, що важливо знайти інші шляхи для забезпечення ЄС енергією, не стаючи залежними від Росії.

Голова Партії Зелених в Раді у справах ЄС в парламенті Йонас Ерікссон зазначив, що Швеція раніше зіткнулася з труднощами в застосуванні міжнародного права проти "Північного потоку-2", тому він вважає правильним рішення Єврокомісії про зміну законодавства, що дозволить заблокувати проект.

Член Ради у справах Європейського союзу і депутат Лівої партії Йенс Хольм заявив, що Швеція підтримає цю ініціативу Єврокомісії, незалежно від результату голосування, яке відбудеться в неділю. П

"Проект "Північний потік-2" буде заблокований", - запевнив шведський депутат.

    Реклама на dsnews.ua