• USD 28
  • EUR 33.2
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

"Слуги" готуються до зростання цін та девальвації гривні

Реклама на dsnews.ua

Партія "Слуга народу" і її парламентська фракція готові взяти на себе відповідальність за зростання цін і девальвацію гривні після додаткової емісії

Про це голова парламентського комітету з питань економічного розвитку Дмитро Наталуха заявив в інтерв'ю "РБК-Україна", передає "ДС".

"Треба змиритися з думкою, що будь-яка емісія не проходить непоміченою. Те, що буде певний сплеск цін і курсу у випадку, якщо буде прийнято таке рішення, це 100%", — сказав він.

За його словами, зростання цін і девальвація будуть залежати від того, куди підуть гроші. Він не виключив, що кошти будуть спрямовані на підтримку великого бізнесу.

"Так сталося, така не зовсім приємна реальність, що у нас більшість великого бізнесу сконцентрована в певних фінансово-промислових групах. Але цей бізнес генерує найбільшу кількість робочих місць", — заявив Наталуха.

Глава парламентського комітету вважає "найгіршим" — втрату робочих місць і реімміграцію, коли відкриються кордони з Європою.

"І просто поїде півкраїни, тому що держава не може забезпечити їм роботу тут. Тому ми змушені так робити, тому ми не можемо дати великим підприємствам, які генерують багато робочих місць, зупинитися", — повідомив депутат.

Відповідаючи на питання про ризики для партії "Слуга народу" девальвації гривні та зростання цін перед місцевими виборами восени 2020 року, Наталуха заявив:

"Напевно, доведеться шукати певний баланс між популярним і непопулярним. Якщо у тебе на вагах стрибок цін і втрата робочого місця, то невідомо, що гірше", — додав він.

    Реклама на dsnews.ua