• USD 27.8
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Стало відомо, скільки в бюджеті закладено на виплату пенсій

Реклама на dsnews.ua
Витрати на виплату пенсій і покриття дефіциту Пенсійного фонду в проекті держбюджету-2020 складають 172,6 млрд грн

Про це у коментарі "Укрінформу" повідомив заступник голови правління Пенсійного фонду України Ірина Ковпашко, передає "ДС".

"172,6 млрд грн передбачено в проектах державного бюджету на 2020 рік. Це ті видатки, які спрямовуються на пенсійні виплати, які йдуть по джерелу з державного бюджету, а також та частина, яка піде на покриття дефіциту Пенсійного фонду, як це передбачено бюджетним кодексом і нашим законом про загальнообов'язкове державне пенсійне страхування", - розповіла Ковпашко.

Вона пояснила, що ця сума закладена в проект бюджету як складова частина доходу Пенсійного фонду, повинна бути спрямована на виплату пенсій.

"За правилами складання проектів бюджету витрати формуються на підставі тих нормативно-правових актів, що діють на час складання бюджету. Тобто ми туди закладали всі ті витрати, які повинні бути проведені в 2020 році на підставі чинних нормативно-правових актів. Якщо будуть прийняті інші нормативно-правові акти, то, відповідно, буде необхідність вносити зміни в бюджет, визначаючи і джерело для покриття таких додаткових витрат", - зазначила Ковпашко.

    Реклама на dsnews.ua