• USD 27.8
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

ТРЦ Lavina Mall – новий лідер відвідуваності в Україні (ПРЕС-РЕЛІЗ)

Найбільший в Україні торгово-розважальний центр Lavina Mall впевнено стає і самим відвідуваним, залучаючи нових гостей кожен місяць
Реклама на dsnews.ua

Вже сьогодні - це об'єкт №1 по відвідуваності у вихідні - основні дні в бізнесі торговельної нерухомості. За даними генерального директора компанії NAI Ukraine Віталія Бойка, потоки вихідного дня в 2018 році майже подвоїлися і складають в середньому 150 000, в цілому, за вікенд. Lavina Mall став головним місцем відпочинку та шопінгу не тільки для жителів Святошинського району (27% від загального числа гостей), але і, наприклад, Шевченківського та Подільського районів Києва. Майже 50% гостей їдуть з активно розширюється передмістя - Ірпеня, Бучі, Коцюбинського, Вишневого, Боярки, Гостомеля та Макарова.

За словами Віталія Бойка, грудень - традиційний місяць активного шопінгу. Так, кількість відвідувачів ТРЦ Lavina Mall в останньому місяці 2017 року перевищила позначку в 1 мільйон. При цьому в наступні місяці потоки не припинили зростання, навпаки - в січні Lavina Mall відвідали вже майже 1,2 мільйона осіб, у березні - 1,24 мільйона, у липні - 1,26 мільйона.

Справжній прорив відбувся в серпні. 18 серпня головною подією міста, поза всяким сумнівом, стало відкриття в Lavina Mall першого в Україні магазину шведського fashion-ритейлерів H&M, зайняв цілі 3000 кв. м площ. В цей день, за даними NAI Ukraine, ТРЦ відвідали близько 100 000 осіб, що є абсолютним рекордом для даного бренду, так і для українського ринку. За результатами всього серпня трафік в об'єкті виріс більш ніж на 30% порівняно з рекордним груднем - до 1,43 мільйона. Відкриття популярного міжнародного бренду підвищує інтерес і до інших операторів Lavina Mall.

    Реклама на dsnews.ua