• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Ціна на нафту в США вже впала нижче нуля

Реклама на dsnews.ua
Покупці хочуть, щоб їм доплачували за низькоякісну нафту

Нафта в США стала настільки дешевою, що покупці вже почали говорити, що їм потрібно доплачувати за те, що вони будуть брати дешеві низькоякісні сорти. Про це повідомляє "ДС" з посиланням на Bloomberg.

Так, один з потенційних покупців НПЗ Flint Hills Resources в Північній Дакоті попросив, щоб йому заплатили $0,5 за "покупку" кожного бареля North Dakota Sour - дешевого сорти нафти з високим вмістом сірки.

Зазначимо ,що на початку 2015 року за барель такої нафти давали $13,5, а в січні 2014 року ціна цієї нафти становила $47,6 за барель.

Нафтовий бум в Північній Дакоті відбувався в 2012-2013 роках. Видобуток проводився на найбільшому сланцевий родовищі нафти і газу "Баккен", де Exxon Mobile Corp, Continental Resources Inc та інші компанії застосовували методи буріння за допомогою гідророзриву пласта.

Як повідомляла "ДС", 1 січня США здійснили першу поставку нафти після скасування ембарго на експорт "чорного золота", що діяв в країні протягом 40 років.

Читайте також:

Танкер з нафтою, що належить американської ConocoPhillips, попрямував з міста Корпус-Крісті (Техас) в один з італійських портів. Партія призначається для швейцарсько-нідерландської компанії Vitol - одного з найбільших нафтотрейдерів у світі.

    Реклама на dsnews.ua