• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Фонді держмайна націлилися на подвоєння надходжень від приватизації наступного року

Реклама на dsnews.ua

Фонд державного майна збирається у два рази збільшити план надходжень від приватизації у 2021 році -з шести до дванадцяти мільйонів гривень

Про це на пресконференції заявив голова Фонду Дмитро Сенниченко, передає "ДС" з посиланням на Економічну правду.

"План, який зараз поданий урядом до Верховної Ради по надходженнях від приватизації в 2021 році, встановлено на рівні 6 млрд грн. Ми зараз спілкуємося з депутатами, з урядом і уточнюємо бюджетні показники наступного року, ми будемо пропонувати його збільшення до 12 млрд грн", — підкреслив Сенниченко.

За його словами, Фонд держмайна сформував список обʼєктів для приватизації на 2021 рік, який, зокрема, містить в себе обленерго, завод "Більшовик" і Обʼєднану гірничо-хімічну компанію (ОГЗК).

Сенниченко додав, що надходження від приватизації становлять 2 млрд грн, а до кінця року очікуються на рівні 3 млрд грн.

Голова Фонду держмайна також заявив, що у 2020 році Фонд провів понад 1,4 тис аукціонів і підготував "інвестиційне меню" на наступний рік "на будь-який смак".

Нагадаємо, раніше Кабінет міністрів України прийняв розпорядження "Про передачу обʼєктів державної власності в сфері управління Фонду державного майна".

    Реклама на dsnews.ua