• USD 27.2
  • EUR 32
  • GBP 37.4
Спецпроєкти

У Хорватії відбувся бізнес-форум "Співробітництво бізнес-клубів жінок між Україною та Хорватією"

Сьогодні в рамках ділової місії Business Woman Club до Хорватії відбувся бізнес-форум "Співробітництво бізнес-клубів жінок між Україною та Хорватією", під час якого був підписаний Меморандум про співпрацю між BWC і Croatian Employers’ Association (Хорватська спілка роботодавців)

Реклама на dsnews.ua

Під час заходу сторони обговорили майбутню співпрацю, спільні проєкти та нові можливості, що відкриваються після підписання Меморандуму, повідомляє пресслужба BWC.

Президентка Business Woman Club та ініціаторка глобальної екоініціативи "Greening of the Planet" Ганна Крисюк презентувала BWC, а також розповіла про досягнення та майбутні плани в рамках екопроєкту. Власниця ягідного питомника "Брусвяна" Ліліана Дмитрієва розказала про власний бізнес та поділилася бажанням відкрити виробництво ягід в Хорватії. Ірина Асман, Генеральна директорка ВД "Картель", презентувала власне дослідження щодо використання соціальних мереж в Хорватії, що особливо стосується представників бізнесу. А Аліна Скоморохова, Генеральна директорка "ТІН ІМПЕКС", заявила про бажання взаємодії в металургійній сфері та виявила готовність приїхати з місією до Хорватії для обговорення всіх деталей.

Представники Croatian Employers’ Association в свою чергу презентували базу жінок бізнесу, що входять до асоціації. До того ж сторони проговорили можливість проведення українсько-хорватського бізнес-форуму восени цього року та створення академії лідерства для жінок бізнесу.

На бізнес-зустрічі також були присутні перша заступниця Міністра закордонних справ Еміне Джапарова, Назвичайний та Повноважний Посол Хорватії в Україні Аніца Джамич, Назвичайний та Повноважний Посол України в Хорватії Василь Кирилич та представники Croatian Employers’ Association.

Ділова місія Business Woman Club до Хорватії відбувається на особисте запрошення Надзвичайного та Повноважного Посла Хорватії в Україні пані Аніци Джамич. Поїздка організована за підтримки Міністерства закордонних справ України, Посольства Республіки Хорватія в Україні та особистого сприяння Еміне Джапарової.

Редактор: Сергій Єфремов
    Реклама на dsnews.ua