• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39
Спецпроєкти

У Луценка отримали доступ до рахунків Приватбанку

Реклама на dsnews.ua
Слідчим Генпрокуратури надали доступ до рахунків декількох компаній по справі Приватбанку

Відповідні рішення 4 вересня виніс Печерський районний суд Києва, передає "ДС" з посиланням на FinClub.

Генпрокуратура з 6 червня 2017 року веде розслідування за фактом створення злочинної організації, а також керівництва такою організацією і участь в ній з метою заволодіння протягом 2008-2016 років грошовими коштами Приватбанку в особливо великих розмірах колишніми посадовими особами фінустанови.

За даними слідства, з 20 жовтня по 22 листопада 2016 року Приватбанк уклав кредитні договори з 36 юрособами на 126,9 млрд гривень на термін від 8 до 10 років за ставкою 10,5% річних.

Протягом одного-двох днів з моменту отримання кредитних коштів всі позичальники перерахували їх на погашення кредитів 193 юросіб, які були надані в попередні роки.

Слідчі запросили доступ до банківських рахунків ряду юросіб, щоб встановити точні обставини в даному виробництві.

Доступ до рахунків "Укртатнафти", авіакомпаній "Дніпроавіа", "Роза вітрів", аеропорту "Дніпропетровськ", НПК "Галичина", "1+1 Продакшн", а також кількох фізосіб, з яких встановлений тільки бізнесмен Михайло Кіперман.

Слідчі отримають також інформацію про рахунках маловідомих компаній: "Маркет-Сервіс", "Фабриціус", "Петройл", "Таймар", "Альфа Трейд Оіл", "Павлис", "Менорита", "Аваріс", "Брук-Оіл", "Мондоро", "Біотрейд", "Завод засобів механізації аеропортів", "Сталь", "Капітал Ойл", "Пальміра Трейдинг", "Ойлстрим", "Мигора".

Крім того, правоохоронці отримають доступ до компаній: "Максі В", "Адамант Ойл", "Шкодер-З", "Натель", "Биото", "Лаби трейд", "НК Франко", "Олімп Ойл", "Т-Альфа", "Капітал Трейд", "Нафтаэнерджи", "Альфа Трейд Ойл", "Масбен", "Атіс Трейд", "Тайс Рівер", "Юкон Сервіс Груп", "Сегмент Ойл", "Юнікс Груп", "Фобург", "АС-МВК", "Инвестгрупп", "Метриком", "Картсервис Плюс", "Реал-Стандарт", "Альфатрейдер", "Індастріал Гарант", "Діксі".

Більшість з вищезгаданих компаній, за даними аналітичної системи YouControl, відносяться до групи "Приват" Ігоря Коломойського і Геннадія Боголюбова.

Як відомо, Кабінет міністрів ухвалив рішення про входження в капітал Приватбанку 18 грудня 2016 року.

    Реклама на dsnews.ua