• USD 28.2
  • EUR 34.2
  • GBP 38.3
Спецпроєкти

У Мінціфри заявили про перебої в роботі сервісу "Дія"

Реклама на dsnews.ua

Мобільний додаток "Дія" може працювати з перебоями через велику кількість заявок громадян на отримання компенсацій

Про це повідомив на брифінгу перший заступник міністра цифрової трансформації Олексій Вискуба, передає "ДС" з посиланням на "Економічну правду".

Близько 11:00 ранку після активих публікацій у ЗМІ велика кількість людей відразу почали оформлювати допомогу, що спричинило надвисоке навантаження на систему.

"Відразу хочу зазначити, що подання заяви на отримання одноразової матеріальної допомоги доступне до 31 грудня, а, отже, всі українці, які мають право на отримання такої допомоги, точно зможуть скористатися цим сервісом і отримати допомогу", — зазначив Вискуба. 

За його словами, у пікові години "Дія" сьогодні отримувала близько 1000 заявників у секунду. Для порівняння Вискуба навів дані у лютому, коли "Дію" щойно запустили — тоді заявок було 100.

Він попросив не намагатися отримати послугу саме сьогодні та нагадав, що громадяни мають ще понад як два тижні, аби подати заяву.

Як писала "ДС", закон, згідно з яким фізичні особи-підприємці можуть розраховувати на виплати в розмірі 8 тис. Грн у звʼязку з карантином, набув чинності 10 грудня.

Заступник міністра економіки Тарас Качка заявив, що гроші зможуть отримати близько 1,7 млн українців.

З 14 грудня портал "Дія" почав приймати заявки на отримання 8 тис. Грн одноразової допомоги для підприємців через введення карантину.

    Реклама на dsnews.ua