• USD 26.3
  • EUR 30.6
  • GBP 36.3
Спецпроєкти

У Міненерго запевнили, що енергосистема України може працювати ізольовано

Генеруючі компанії України запевнили, що енергетична система країни може працювати в ізольованому режимі

Реклама на dsnews.ua

Про це йшла мова на засіданні Робочої групи по супроводженню процесу інтеграції об'єднаної енергетичної системи України з об'єднанням енергетичних систем держав — членів Європейського Союзу ENTSO-E, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу Міністерства енергетики.

У нараді взяли участь представники "Укренерго", Нацкомісії з регулювання ринку електроенергії і комунальних послуг, генеруючих компаній, галузеві експерти.

Під час наради учасники обговорили перелік генеруючого обладнання електростанцій, яке буде або може бути задіяно під час роботи енергосистеми в ізольованому режимі. Представники генеруючих компаній підтвердили технічну можливість використання складу обладнання при проходженні ізольованого режиму.

Також в ході засідання обговорили процес синхронізації, виконання напрацьованих рішень і ключові проблемні питання, які необхідно вирішити для завершення об'єднання української і європейської енергосистем.

Як повідомляла "ДС" 15 вересня Кабінет міністрів виключив п'ять підприємств енергетичної галузі з переліку об'єктів великої приватизації державної власності.

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua