• USD 28.4
  • EUR 33.3
  • GBP 36.8
Спецпроєкти

У Раді назвали деталі майбутньої податкової амністії

Реклама на dsnews.ua

Законопроєкт про податкову амністію передбачатиме основну податкову ставку в 5%

Про це повідомив голова Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев в інтервʼю "Економічній правді", передає "ДС".

"Концепт амністії повністю узгоджений. Тепер все залежить тільки від Офісу президента", — сказав він.

"Параметри амністії: 5% — загальна ставка, 9% — підвищена ставка на активи, які знаходяться за кордоном, 18% на готівку", — пояснив Гетманцев.

За словами депутата, законопроєкт, в розробці якого він брав участь, передбачає, що термін, протягом якого платники податків зможуть легалізувати свої кошти, складе 9 місяців: "Ми хочемо її закінчити у 2021 році", — додав глава профільного комітету Ради.

На його думку, стимулом показати у декларації своє справжнє майно та реальні активи має стати запровадження автоматичного обміну податковою інформацією та плану протидії розмиванню бази оподаткування (BEPS).

Крім цього, законопроєктом передбачено, що декларації, які платники податків оприлюднять в межах податкової амністії, не можна буде використовувати у суді в якості доказів в інших справах.

Як повідомляла "ДС", раніше Гетманцев заявив, що президент Володимир Зеленський найближчим часом внесе на розгляд Верховної Ради законопроєкт про податкову амністію.

    Реклама на dsnews.ua