• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

"УДАР" пропонує поправки до податкового законопроєкту, щоб не допустити здорожчання нерухомості для громадян, - Палатний

"УДАР Віталія Кличка" пропонує внести низку поправок до другого читання законопроєкту №5600, щоб не допустити здорожчання нерухомості для громадян

Реклама на dsnews.ua

Відповідну заяву голови виконкому Артура Палатного оприлюднили на офіційному сайті партії.  

«Потрібно прибрати норми, які торкнуться пересічних громадян: оподаткування ПДФО за ставкою 18% (замість 5%) доходів від продажу об’єктів нерухомості, оподаткування ПДВ операцій з продажу житла, адже це призведе до здорожчання нерухомості. А також надання податковим органам права отримувати на запит інформацію від платника не лише за фактом виявленого правопорушення, а й тоді, коли ДПС виявить факти, які можуть свідчити про порушення платником податків вимог законодавства», — заявив політик. 

Він зазначив, що у нинішньому вигляді податковий законопроєкт поверне податкову систему у минуле сторіччя. 

«До 15 липня існує можливість внести поправки до ухваленого у першому читанні законопроєкту №5600, який суттєво посилює податковий тиск на більшість сфер економіки та посилює повноваження податківців. У разі ухвалення в нинішньому вигляді законопроєкт поверне податкову систему у дев’яності роки минулого сторіччя. Потрібно скасувати низку вбивчих нововведень», — заявив Палатний.  

Також голова виконкому «УДАРу» висловився проти урізання прав на отримання бюджетного відшкодування та можливості податковій брати в податкову заставу (без рішення суду) рухоме та нерухоме майно платника податку (в тому числі вироблену продукцію), якщо платник оскаржує донараховані зобовʼязання.

Нагадаємо, парламент розгляне законопроєкт №5600 цього тижня. Його розкритикували низка громадських об’єднань та експертів. 

    Реклама на dsnews.ua