• USD 27.9
  • EUR 33.6
  • GBP 38.9
Спецпроєкти

Україна домовилася про пільгові тарифи за маршрутом в обхід Росії

Реклама на dsnews.ua
Документ передбачає встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення

Україна, Азербайджан, Казахстан і Грузія підписали протокол про встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському міжнародного транспортного маршруту, передає "ДС" з посиланням на Lb.ua.

Наголошується, що протокол підписали виконуючий обов'язки голови правління "Укрзалізниці" Олександр Завгородній, голови ЗАТ "Азербайджанські залізниці" Джавід Гурбанов, Казахстанської залізниці Аскар Мамін, Грузинської залізниці Мамука Бахтадзе, передає азербайджанське агентство trend.az.

Документ був підписаний в четвер в Баку на зустрічі, де також були присутні генеральний директор Бакинського міжнародного торгового морського порту Талех Зиядов і глава Азербайджанського Каспійського морського пароплавства Рауф Велієв.

Документ передбачає встановлення конкурентоспроможних пільгових тарифів на вантажоперевезення по Транскаспійському маршруту, проведення комплексних заходів щодо спрощення руху поїздів за маршрутом, збільшення вантажообігу.

Аналогічний двосторонній протокол підписали також окремо Азербайджан і Грузія.

Мінекономіки України стверджує, що де-факто РФ повністю зупинила транзит будь-яких товарів походженням з України через свою територію, незалежно від країни кінцевого призначення.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua