• USD 27.7
  • EUR 33.4
  • GBP 38.5
Спецпроєкти

Україна хоче відновити експорт електроенергії в Білорусь і Молдову

Реклама на dsnews.ua
Міненерговугілля вже веде переговори про відновлення поставок

Україна з другого кварталу 2016 року планує відновити експорт електроенергії в Білорусь і Молдову, постачання якої були припинені в 2014 році з-за гострого дефіциту енергетичного вугілля для потреб теплових електростанцій. Про це, як передає "ДС" з посиланням на "Уніан", заявив заступник міністра енергетики та вугільної промисловості України Олександр Светелік.

"З другого кварталу експортні можливості будемо виставляти на аукціон. Будемо завантажувати Білорусь і Молдову", - сказав Светелік.

Зместитель міністра також додав, що Міненерговугілля вже веде переговори про відновлення постачань електроенергії з учасниками українського ринку.

Читайте також:

Як раніше повідомляла "ДС", заступник міністра енергетики РФ Андрій Черезов пояснив, що Росія також готова закуповувати електроенергію в України для поставок в аннексированный Крим як мінімум до введення в експлуатацію другої черги енергомосту на півострів, який запланований на квітень-травень 2016 року, після чого сумарні потужності без урахування українських перетоків будуть становити 1300 МВт.

    Реклама на dsnews.ua