• USD 26.9
  • EUR 31.8
  • GBP 37.2
Спецпроєкти

Українцям до кінця року ще кілька разів підвищать пенсії

Пенсійний фонд України до кінця поточного року кілька разів перерахує пенсії. Найближче підвищення заплановане на 1 липня

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті фонду, передає "ДС".

Зокрема, 1 липня в зв'язку з підвищенням прожиткового мінімуму будуть підвищені мінімальна пенсія за віком та доплата за стаж понад норму.

Також буде встановлено доплату в розмірі 100 грн для тих, хто вийшов на пенсію в 2020 році і чиї виплати не підвищувалися і не індексувалися.

Наступне підвищення планується з 1 жовтня 2021 року — для пенсіонерів 75 — 80 років. Для них встановлені виплати в розмірі до 400 грн. Також мінімальний розмір пенсії з цієї дати буде встановлений на рівні 2500 грн.

З 1 грудня 2021 року у зв'язку з черговим підвищенням прожиткового мінімуму очікується зростання мінімальної пенсії за віком, доплати за стаж понад норму і пов'язаних з прожитковим мінімумом доплат, надбавок і підвищень. Також передбачено чергове підвищення мінімальної заробітної плати з 6000 до 6500 грн, що спричинить за собою збільшення мінімальної пенсії до 2600 грн для пенсіонерів старше 65 років.

Нагадаємо, раніше в Кабміні досягли згоди про запровадження накопичувальної пенсійної системи в Україні.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua