• USD 26.9
  • EUR 31.9
  • GBP 37.5
Спецпроєкти

Україні нададуть кредит на відновлення інфраструктури у східних регіонах

Верховна Рада 14 липня ратифікувала фінансову угоду з надання кредиту у 340 млн євро для відновлення постраждалої інфраструктури у східній частині України

Європейський інвестиційний банк
Європейський інвестиційний банк
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться у повідомленні пресслужби Міністерства фінансів, передає "ДС".

Фінансова угода між Україною та Європейським інвестиційним банком передбачає надання кредиту у розмірі 340 млн євро. Кошти спрямують на відновлення постраждалої інфраструктури у східній частині України.

Також метою програми є модернізація соціальної інфраструктури у областях, що приймають найбільшу кількість внутрішньо переміщених осіб. 

Зокрема, це робитимуть шляхом відновлення та вдосконалення соціальної інфраструктури (будівництва, реконструкції, капітального ремонту): шкіл, медичних установ і соціальних центрів. Також – шляхом підвищення енергоефективності житла для внутрішньо переміщених осіб.

Програма з відновлення України є продовженням чинної з 2014 року Надзвичайної кредитної програми, коштом якої реалізується понад 150 проєктів з відновлення соціальної інфраструктури у Донецькій, Луганській, Запорізькій, Харківській, Полтавській, Одеській, Херсонській та Київській областях.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua