• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

Україна стала найгіршою країною Східної Європи за рівнем добробуту

Реклама на dsnews.ua

У світовому рейтингу добробуту за 2020 рік Україна піднялася на 92-е місце (+4 позиції в порівнянні з 2019 роком), проте все одно займає останнє місце серед країн Східної Європи

Про це свідчить звіт британської незалежної благодійної організації Legatum Institute, передає "ДС" з посиланням на "РБК-Україна".

Аналітики оцінювали 167 країн. Аналізували рівень безпеки, особистої свободи, соціального капіталу, інвестиційного середовища, умов життя, системи охорони здоров'я, освіти, стан екології та ін.

Експерти відзначили, що в Україні найгірша ситуація з безпекою, що обумовлено війною на Донбасі. Також Україна має проблеми з інвестиційним середовищем, системою охорони здоров'я і навколишнім середовищем.

Найвищі оцінки Україні дали за системи освіти та управління, а також за умови життя.

До слова, Росія в рейтингу на 76-му місці.

Найвищі позиції в світовому рейтингу добробуту займають Данія, Норвегія, Швейцарія, Швеція та Фінляндія. А на останньому місці Південний Судан.

В організації підкреслили, що на показник добробуту всіх країн в 2020 році значно вплинула епідемія коронавірусу.

Як повідомляла "ДС", в звіті Управління ООН з координації гуманітарних справ (UN OCHA) в Україні вказано, що через пандемію COVID-19 Україна може опинитися в найгіршій рецесії за десятиліття, через яку понад 9 млн жителів країни опиняться на межі бідності.

    Реклама на dsnews.ua