• USD 27.4
  • EUR 32.4
  • GBP 35.9
Спецпроєкти

Укргазбанк запустив доступну іпотеку для українців під 8,8% річних

Реклама на dsnews.ua
Доступна іпотека вже в Україні! Ми запустили програму іпотечного кредитування під 8,8% річних. Наша нова програма вже доступна для жителів Харкова

Завдяки співпраці з Харківською міською адміністрацією, Державним фондом сприяння молодіжному житловому будівництву та харківському забудовнику нам вдалося запустити програму для українських сімей, які потребують поліпшення житлових умов. В першу чергу це ті сім'ї, які вже перебувають на обліку.

Оскільки програма передбачає відшкодування з Харківського місцевого бюджету частини відсотків за кредитом на рівні облікової ставки НБУ, що реальна ставка по іпотечному кредиту для харків'ян буде на рівні 0,8% річних. Важливо зазначити, що ставка компенсації буде незмінною для позичальників протягом п'яти років кредитування.

"Підтримати українців зараз - наше головне завдання як державного банку. Безумовно, ми поділяємо бажання уряду в забезпеченні власним житлом кожну українську сім'ю. Це наш соціальний обов'язок і важливий внесок у їх майбутнє. У той же час ми добре розуміємо, що доходи більшості українців не дозволяють їм придбати житло відразу, а гідні умови життя молодим сім'ям потрібні вже сьогодні. Тому разом з місцевою владою ми доклали максимум зусиль, щоб забезпечити українців доступним фінансуванням на придбання власного житла у перевірених забудовників. У Харкові одним з провідних забудовником є "Трест Житлобуд-1". Тепер ми будемо кредитувати нове житло, побудоване компанією, на ексклюзивних умовах - від 8,8% річних у гривні, яка за рахунок компенсації в результаті складе всього 0,8% для клієнта", - зазначив голова правління Укргазбанку Кирило Шевченко.

Доступну іпотеку вже можна оформити на придбання житла на первинному ринку у забудовника "Трест Житлобуд-1". Найближчим часом харків'яни зможуть придбати житло у всіх комплексах забудовника. До речі, саме харків'яни найчастіше зверталися в банк за іпотечними кредитами.

За доступними кредитами вже можна звертатися в будь-яке відділення Укргазбанку в Харкові. Найближче відділення можна знайти тут.

    Реклама на dsnews.ua