• USD 27.3
  • EUR 30.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

УЗ в рамках "Великого будівництва" отримає 192 пасажирських поїзди і 650 спальних вагонів до 2024 року

У процесі оновлення рухомого складу, яке передбачене програмою президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", Укрзалізниця до 2024 року отримає 192 пасажирських поїзди та 650 спальних вагонів

Реклама на dsnews.ua

Про це повідомляє Мінінфраструктури України. 

Йдеться про 12 поїздів Інтерсіті+ (10 нових та 2 відремонтованих), 80 нових та 60 модернізованих силами Укрзалізниці електричок, 20 нових дизельних поїздів ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу (КВБЗ) та 500 нових і 150 капітально відремонтованих спальних вагонів.  

"Сьогоднішня Укрзалізниця — це зношені колії, застарілий рухомий склад, некомфортні та повільні подорожі. Одна із причин — це неефективне управління і, як наслідок, ігнорування проблеми зношеності інфраструктури та рухомого складу", — зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков. 

За словами очільника МІУ, пасажири відчують реальні зміни вже у найближчі два роки. 

У червні "Укрзалізниця" та Крюківський вагонобудівний завод підписали договір щодо постачання 100 нових пасажирських вагонів: 51 купейного вагона, 12 вагонів СВ, 20 купейних вагонів із можливістю перевезення людей з інвалідністю в колісному кріслі та 17 купейних вагонів із купе начальника поїзда та з можливістю перевезення людей з інвалідністю в колісному кріслі. 

Нагадаємо, на форумі 9 листопада президент Володимир Зеленський повідомив, що оновлення залізниці, модернізація рухомого складу та залізничних шляхів стане наступним важливим напрямком програми "Велике будівництво".

    Реклама на dsnews.ua