• USD 27.7
  • EUR 32.8
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

У 2020 році Прогрестех-Україна на 35% збільшила виплати податків і зборів

Реклама на dsnews.ua

Незважаючи на кризу, Прогрестех-Україна збільшила податкові виплати до бюджету за поточні півроку на 35%

Про це повідомляється на сайті компанії, передають "Українські новини".

"У січні-червні 2020 загальна сума всіх податків, зборів та регулярних внесків, сплачених Прогрестех-Україна, зросла на 35% порівняно з таким же періодом минулого року. Більш високими є темпи зростання за однією з складових регулярних платежів Прогрестех-Україна — єдиного соціального внеску (ЄСВ). Його приріст у звітний період склав 43%", — йдеться в повідомленні.

У компанії відзначили, що зростання сплаченого ЄСВ обумовлено збільшенням двох основних параметрів, що формують розмір єдиного внеску, - чисельності та доходів персоналу.

На відміну від багатьох компаній, які скорочують чисельність працівників в умовах нинішньої кризи, а також зменшують їм зарплату, в Прогрестех-Україна повідомили, що збільшили чисельність працівників в першому півріччі 2020 року на 30% і підняли рівень оплати їх праці на 30-50%.

Нагадаємо, в 2019 році Прогрестех-Україна оголосила про намір істотно збільшити інженерний штат у зв'язку з зростанням обсягів замовлень компанії. За півтора роки компанія створила додатково 290 інтелектуальних робочих місць. Майже половину нових інженерних позицій Прогрестех-Україна запропонувала молодим спеціалістам — випускникам провідних технічних вузів і спільних з університетами програм дуальної підготовки професійних інженерів. Чисельність інженерного персоналу компанії вирісла на 46% і склала 920 інженерів.

Прогрестех-Україна на сьогодні є найбільшою компанією Progresstechgroup — міжнародного холдингу зі штаб-квартирою в Х'юстоні (штат Техас, США). У складі Progresstechgroup — ряд інжинірингових центрів у Європі і Північній Америці, 14 офісів по всьому світу.

В Україні група також представлена конструкторським центром Аеро ДС, українськими підрозділами компаній PT-Americas, Tucana Engineering Соирі.

    Реклама на dsnews.ua