• USD 27.7
  • EUR 33.7
  • GBP 39.2
Спецпроєкти

У "Борисполі" розконсервовують термінал F для обслуговування лоукостерів

Реклама на dsnews.ua
Керівництво міжнародного аеропорту "Бориспіль" прийняв рішення з квітня 2019 року розконсервувати термінал F

Про це повідомив генеральний директор підприємства Павло Рябікін інформує "ДС" з посиланням на avianews.com.

В аеровокзальний комплекс планується перевести рейси лоукостерів, а також чартерних авіакомпаній.

"Термінал F передбачає можливість пішохідних технологій (коли пасажири йдуть на посадку до літака пішки, - "ДС"), які дуже люблять авіакомпанії лоукост сегмента. У терміналі F це вирішується простіше, і, думаю, що протягом року він вийде на суттєві обороти", - сказав Рябікін.

Крім цього, за словами гендиректора аеропорту, авіаперевізникам, запросив слоти в піковий час, буде запропоновано обслуговуватися не в терміналі D, а в терміналі F.

Раніше Рябікін повідомив журналістам, що лоукостер Ryanair, який у вересні почав польоти з Києва, дуже зацікавлений працювати в терміналі F, оскільки він найкраще підходить для їх моделі роботи. Однак на першому етапі бюджетник буде обслуговуватися в терміналі D.

Як відомо, зараз в аеропорту "Бориспіль" для обслуговування пасажирів використовується тільки термінал D. Термінал B, побудований в 1965 році і значно розширений у 2006-2011 роки, закритий з 2014 року.

Термінал F був закритий у жовтні 2013 року, пропрацювавши всього три роки. Причиною став пасажиропотік в аеропорту - для його обслуговування цілком вистачає лише одного терміналу D, який розрахований на 15 млн пасажирів.

Нагадаємо, 3 вересня в столичному аеропорту "Бориспіль" сів літак авіакомпанії Ryanair, який виконував перший рейс в Україну.

    Реклама на dsnews.ua