• USD 28.3
  • EUR 32.9
  • GBP 36
Спецпроєкти

У ФРН зійшлися в поглядах із Польщею щодо необхідності нових санкцій проти Білорусі

Реклама на dsnews.ua

Міністр закордонних справ ФРН Гайко Маас заявив, що варто порушити питання про накладення нових санкцій на Білорусь через фальсифікацію виборів і поведінку правоохоронців

Про це він сказав 10 серпня, передає "ДС" із посиланням на Reuters.

Міністр закордонних справ Німеччини Гайко Маас заявив, що в понеділок Європейський Союз повинен обговорити санкції проти Білорусі після того, як Олександра Лукашенка було оголошено переможцем президентських виборів, які опозиція назвала сфальсифікованими.

Нагадаємо, ЄС скасував санкції, оскільки Білорусь "прийняла кроки в правильному напрямку, включаючи звільнення політичних ув'язнених".

"Ми повинні обговорити в ЄС, чи все ще це стосується в світлі минулого тижня і минулих днів", — зазначив Маас.

Як повідомляла "ДС", 9 серпня у Білорусі пройшов основний день голосування на президентських виборах. За попередніми даними Центрвиборчкому, за чинного президента Олександра Лукашенка проголосували близько 80% виборців. Після оголошення попередніх результатів на вулиці білоруських міст вийшли сотні тисяч людей, протестуючи проти масштабних фальсифікацій, силовики почали затримання.

Опозиційний білоруський Telegram-канал повідомив про десятки поранених під час зіткнень.

Президенти низки європейських держав закликали владу Білорусі відмовитися від насильства щодо протестувальників і дотримуватися демократичних стандартів.

    Реклама на dsnews.ua