• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

У Києві ліквідували "конверт" з оборотом в 4 млрд грн.

Реклама на dsnews.ua
Зловмисники надавали послуги з переказу грошей з безготівкових в готівкові та мінімізації податкових зобов'язань

У Києві співробітники податкової міліції Центрального офісу з обслуговування великих платників ГФС спільно з Генеральною прокуратурою України ліквідували великий міжрегіональний конвертаційний центр, обіг якого за рік склав близько 4,1 млрд гривень, передає "ДС" з посиланням на "Цензор".

Як повідомляє прес-служба Державної фіскальної служби України, зловмисники надавали послуги з переказу грошей з безготівкових в готівкові та мінімізації податкових зобов'язань підприємствам реального сектора економіки, розташованих у Києві, Київській, Донецькій, Луганській, Дніпропетровській та Одеській областях.

Для прикриття незаконної діяльності зловмисники придбали та зареєстрували ряд транзитно-конвертаційних підприємств. Безготівкові грошові кошти компаній реального сектора економіки надходили на рахунки підприємств учасників конвертцентру у вигляді оплати за роботи чи послуги. Таким чином формувався податковий кредит. Ціна послуг "конвертаційного центру" коливалася і складала 4-6% за операції без ПДВ і 8-10% за операції з ПДВ.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua