• USD 26.4
  • EUR 30.6
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Києві пройде "Всеукраїнський будівельний саміт" про тренди 2022 року

4 листопада 2021 року в Києві пройде "Всеукраїнський будівельний саміт" від міжнародної освітньо-консалтингової компанії "Бізнес-Конструктор". Він буде присвячений актуальним питанням і трендам українського ринку будівництва в 2022 році

Реклама на dsnews.ua

"Я припускаю, що збережеться інерція попиту на заміську нерухомість, яку спровокував карантин у 2021 році. При цьому зростання рівня пропозиції не відстає. Обсяг ринку буде продовжувати рости, проте динаміка цін буде прямо залежати від балансу попиту і пропозиції. Забудовникам вкрай важливо приділити велику увагу побудові системних відділів інтернет-маркетингу і продажів, оскільки при однаковому рівні якості продукту, перемагати буде той, у кого сильніше розвинена функція залучення нових клієнтів", — відзначає засновник міжнародної компанії "Бізнес-Конструктор" і один зі спікерів "Всеукраїнського будівельного саміту" Кирило Куницький.

За один день учасники "Всеукраїнського будівельного саміту" отримають концентрат оптимальних технологій і унікальних лайфхаків від провідних експертів і практиків будівельного бізнесу.

Спікери обговорять найактуальніші питання та тренди галузі — будівництво інфраструктурних об'єктів і котеджів, створення продукту в девелопменті, аспекти роботи з державою, впровадження нових технологій в будівництві, а також тенденції в управлінні персоналом і продажах.

На заході виступлять найкращі представники сфери, чиї проєкти наочно показують професіоналізм, наполегливість і цілеспрямованість — співкерівник практики енергетики, природних ресурсів та будівництва юридичної фірми Asters Анжеліка Лівицька, начальник департаменту стратегії та розвитку Stolitsa Group Тетяна Білоусова, засновник M4U Володимир Даниленко, власниця креативного рекламного агентства SODA і лідер маркетингової команди SAGA Development Вікторія Зима.

Які будуть тенденції ринку будівництва у 2022 році, як правильно та ефективно впровадити нові технології, що ви зобов'язані враховувати в роботі з державою — на ці та десятки інших злободенних питань ви знайдете відповіді вже 4 листопада на "Всеукраїнському будівельному саміті".

    Реклама на dsnews.ua