• USD 27.9
  • EUR 33.9
  • GBP 39.4
Спецпроєкти

У Києві відбувся VI-й Retail & Development Business Summit

Реклама на dsnews.ua
6 грудня Асоціація рітейлерів України, профільне об'єднання провідних гравців ринку роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості, провела в КВЦ Парковий VI-й Retail & Development Business Summit

"Жінки в ритейлі" - саме так звучала головна тема заходу в цьому році.

RDBSummit-2018 включав в себе 6 Сесій за участю ТОП-25 експертів - перших осіб українського і зарубіжного рітейлу та девелопменту, що визначають сьогодення та майбутнє сфер роздрібної торгівлі та комерційної нерухомості. Відвідали захід понад 500 осіб - власників і топ-менеджерів України і зарубіжжя. Ключовий продукт Саміту - інформація про світові тенденції, аналітика ринку та прогнози на найближчі роки.

Титульним партнером заходу виступила мережа студій одягу VOVK - №1 серед молодих українських брендів одягу за темпами зростання і довіри клієнтів. Генеральним партнером Саміту стала українська IT-компанія SMART business.

Сесія №1 "Жінки в ритейлі. Історії успіху. Натхнення. Мотивація" зібрала на одній сцені у панельній дискусії Тетяну Семенченко, співвласницю мережі студій одягу VOVK, Поліну Кошарну, засновника і співвласника мережі магазинів MasterZoo, і Анну Луковкину, автора і засновника Всі.Свої. Модератором дискусії стала Мирослава Трандаш, керуючий партнер Mira top recruiting. Бізнес-леді надихали жінок займатися своєю справою і поділилися головними правилами ведення бізнесу. "У нас дуже довго був стереотип copy paste - ми подивимося що такого класного зробили і зараз зробимо схоже, - підкреслила Поліна Кошарна. - Треба забути про це. Так, можна брати якісь класні приклади і вносити в свою індустрію, але не намагатися копіювати іноземців". Тетяна Семенченко виділила важливість сервісу для нашого ринку, цю думку підтримала і Ганна Луковкина: "Іноземці, які до нас приїжджають, приємно здивовані сервісом в Україні. Не тільки в магазинах і ресторанах. Думаю, що це якраз і є нашим головним козирем".

Про тенденції розвитку торговельної нерухомості, а також нових концептах і унікальних форматах говорили спікери Сесії №2: Володимир Кальцев, голова правління і засновник групи компаній Олександр (ТРЦ Alexander Plaza); Катерина Весна, керівник відділу торговельних площ JLL Україна; Максим Гаврюшин, комерційний директор Budhouse Group, голова ICSC в Україні і член консультативної ради ICSC; Лоран Бонні, комерційний маркетинг-директор CEETRUS France. До панельної дискусії приєдналися також Олександр Фіалка, керуючий партнер Retail & Development Advisor; Наталія Кравець, комерційний директор підрозділу Property Management компанії Dragon Capital; Рената Якубчениене, генеральний директор ТРЦ і БЦ Retroville. Модератором виступила Анна Корягіна, комерційний директор CEETRUS Ukraine.

Максим Гаврюшин презентував цікаве дослідження "Хто купує в українських ТЦ і як", яке компанія проводила спільно з ICSC Ukraine Research Group протягом майже 3 років до 7 торгових центрах. "Раніше традиційним методом, яким ми визначали хто наші покупці, був соціально-демографічний аналіз, - зазначив Максим Гаврюшин. - Він досить простий і в цьому випадку ми задаємо самі ознаки, за якими групуємо відвідувачів - це стать, вік, освіта, рівень доходу. Насправді в сьогоднішній ситуації такий аналіз не дає повного уявлення про те, які люди купують у торговому центрі, як вони себе ведуть, він перестає бути актуальним. Жінки одного віку і одного рівня достатку можуть вести себе в ТЦ абсолютно по-різному. Тому нам такий аналіз не підійшов і ми використовували кластерний аналіз. Він відрізняється від звичайного тим, що машина з великого масиву даних вибирає людей за схожим поведінковими характеристиками і об'єднує їх в якісь групи".

В результаті було виділено 6 груп, яким організатори дали назви з поведінковими характеристиками: скептики, модники, місцеві, тусовщики, гурмани і айтішники (люди, які купують сучасні гаджети). Цікаво, що найбільший відсоток відвідувачів - це скептики, але саме вони здійснюють найменше покупок.

У панельній дискусії учасники дійшли висновку, що майбутнє за lifestyle ТЦ, так званими центрами життя, які надають можливість комфортно, цікаво і з користю проводити свій робочий час і дозвілля. "Shopping mall is dead. We are going to living center", - заявив Лоран Бонні.

В рамках Сесії №3 "E-commerce & Digital. Тренди та інновації" виступили: Андрій Перевезий, CIO Ukrainian Retail Association, який також став модератором панельної дискусії; Наталія Логвин, PR - директор KASTA; Михайло Савелич, маркетинг і e-commerce-директор Антошка; Кирило Руднєв, співзасновник SMART business; а також Павло Вржещ, співвласник і креативний директор Banda agency.

Наталія Логвин поділилася успіхами KASTA за останні роки і виділила простий секрет успіху e-commerce в бізнесі: швидко і якісно, зазначивши, що сьогодні ці фактори важливі в боротьбі за клієнта. "Чому покупець став дуже вимогливим? Тому що він глобалізується", - прокоментувала Наталія. - Українці навчилися купувати не тільки на українських e-commerce платформах, але і світових".

Павло Вржещ у своєму виступі розмірковував, що не так з рекламою в Україні та розповів про "контрольованому божевіллі" у створенні креативних проектів: "Якщо хочеш продавати, роздріб повинна качати". Підтвердженням цього стали рекламні ролики для COMFY.

Сесію №4 "Гармонійний сімейний бізнес. Роздрібна синергія" представила сім'я Владислава і Тетяни Бурди. Владислав - засновник і CEO Red Family Corporation (роздрібна мережа Антошка, дистрибуція дитячих товарів Smarty Family); засновник і президент Family Business Network Ukraine). Тетяна - співзасновник і співвласник Invogue Fashion Group.

Владислав і Тетяна також взяли участь у панельній дискусії Сесії №5 "Ефективний лідер. Філософія управління бізнесом", склавши компанію Дмитру Деревицкому, голові правління АЛЛО, і Наталії Колодницкой, засновниці Ювелірного дому ZARINA. Модератором діалогу виступив Ігор Степанов, засновник Sicore, а також засновник агентства архітектури та дизайну Stepanov.

Завершила офіційну частину RDBSummit-2018 Сесія №6 "Правила гри на українському ринку. Стратегія розвитку міжнародних рітейлерів". У ній взяли участь: Гжегож Ващькув, фінансовий директор Leroy Merlin; Вікторія Луценко, генеральний директор Auchan Retail Ukraine; Юрій Петренко, партнер Ader Haber, і Михайло Горфункель, директор за спеціальними проектами GLORY Global Solutions. Модератором панельної дискусії став Олександр Сопроненков, директор, керівник індустріальної групи з ритейлі, оптовим продажам і дистрибуції Deloitte.

Спікери обговорили головні тенденції і проблеми міжнародних рітейлерів на українському ринку.
"Для України найбільша трудність - це те, про що ми говорили на протязі усього дня: на економіку дуже сильно впливає політика, - поділилася своїм досвідом Вікторія Луценко. - В інших країнах це не настільки серйозно. Дуже швидко треба приймати рішення, і не тільки тому, що світ швидше. Так, він швидше, у всіх країнах, але тут потрібно бути ще більше flexible".

По закінченні Саміту гості та учасники вирушили на феєричне AfterParty, де можна було відпочити після насиченого дня і поспілкуватися в неформальній обстановці без краваток.

    Реклама на dsnews.ua