• USD 27.8
  • EUR 32.7
  • GBP 36.2
Спецпроєкти

У Києві В рази зросла кількість безробітних

Реклама на dsnews.ua
У Київському міському центрі зайнятості, станом на 1 червня 2020 року, на обліку перебувало 22,7 тис. безробітних, що в 2,7 рази більше, ніж на відповідну дату минулого року

Про це йдеться в повідомленні прес-служби Київського міського центру зайнятості, передає "ДС".

В першу чергу роботу втратили ті, хто працював у галузях, діяльність яких була зупинена під час карантину.

"Також в центр звернулося велика кількість людей, які офіційно не працювали тривалий час, які, можливо, були зайняті в тіньовому секторі економіки", - повідомив директор Київського міського центру зайнятості Віктор Білич.

Серед безробітних, які перебувають на обліку, переважають колишні працівники торгівлі (25%), державного управління (10%), фінансової і страхової діяльності (9%), переробної промисловості (9%), представники сфери інформації і телекомунікації, професійної, наукової і технічної діяльності (7%).

За даними прес-служби, кількість актуальних вакансій станом на 1 червня 2020 року, склала 9,6 тис. одиниць.

Нагадаємо, раніше в Державному центрі зайнятості поінформували, що рівень безробіття в Україні виріс на 48% в порівнянні з травнем минулого року. У Нацбанку кажуть, що з-за економічної кризи, спровокованої пандемією коронавіруса, у другому кварталі кількість 2020 року кількість робочих годин в світі може скоротитися на 10,5% порівняно з докризовим рівнем.

    Реклама на dsnews.ua