• USD 28.3
  • EUR 34.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

У Києві задумалися про підвищення цін на проїзд у маршрутках до 15 гривень

Реклама на dsnews.ua

Перевізники можу підняти питання підвищення цін на проїзд у маршрутках до 15 гривень, після закінчення локдауну в січні 2020 року

Про це розповів OBOZREVATEL глава Асоціації перевізників Києва та Київської області Ігор Мойсеєнко, передає "ДС".

За його словами, вартість буде залежати від декількох факторів.

"Зараз чекаємо обмежень, які будуть у січні, і вже тільки в лютому про це питання можна буде предметно говорити ... Якщо ми підемо на такий крок, то це (зростання цін на проїзд — ред.) буде залежить від довжини і складності маршруту. Але максимум 15 гривень", — уточнив Моїсеєнко.

Він додав, що питання підвищення вартості проїзду в транспорті піднімалося після першого локдауну навесні цього року, коли було запроваджено низку обмежень на перевезення.

Наразі зростання тарифів, за його словами, потрібне "не для того, щоби більше заробляти, а для того, щоби просто залишитися на плаву".

"Щоб ви розуміли — для пасстрансу в цьому році з 2,7 мільярда гривень було передбачено 1 мільярд на компенсацію пільгових перевезень. Ще 1,7 мільярда на "регулювання тарифів". Тобто, пасстранс возить пасажирів за 8 гривень, а обґрунтований тариф у них, грубо кажучи, 14 гривень. Місто їм доплачує цю різницю", — резюмував Моїсеєнко.

Нагадаємо, буквально два дні тому директор "Трансгруп" Володимир Назаренко спрогнозував підвищення ціни за проїзд у маршрутках Києва мінімум до 12 гривень у першому кварталі 2021 року, коли заплановано січневий локдаун.

    Реклама на dsnews.ua