• USD 28
  • EUR 33.7
  • GBP 39.1
Спецпроєкти

У Мінсоцполітики назвали середню суму субсидії на оплату комуналки

Середній розмір субсидії на оплату житлово-комунальних послуг у лютому 2021 року в Україні склав 1 483 гривні, їх отримує близько 3 мільйонів домогосподарств

Середній розмір субсидії у лютому 2021 року в Україні склав 1 483 гривні
Середній розмір субсидії у лютому 2021 року в Україні склав 1 483 гривні
Реклама на dsnews.ua

Про це сказала міністр соціальної політики Марина Лазебна під час наради в уряді, передає "ДС" з посиланням на пресслужбу відомтсва.

Як зазначила міністр, середній відсоток обов'язкової плати за житлово-комунальні послуги становить близько 10% сукупного доходу домогосподарств-одержувачів субсидій.

При зростанні цін і тарифів на послуги розмір обов'язкового платежу не змінюється, оскільки залежить від доходу, а розмір субсидії — збільшується, повідомила Лазебна.

"Серед усіх одержувачів житлової субсидії близько 40% становлять домогосподарства із середньомісячним доходом на одну людину, який не перевищує розміру прожиткового мінімуму, ще майже 40% — домогосподарства з доходом на одну людину від одного до півтора прожиткових мінімумів на одну особу в розрахунку на місяць, 17% — з доходом від півтора до двох прожиткових мінімумів", — сказала міністр.

Нагадаємо, у кінці січня Верховна Рада зобов'язала Кабмін збільшити витрати на субсидії.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua