• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У НБУ прозвітували про виконання Україною однієї з вимог МВФ

Реклама на dsnews.ua

Рада з фінансової стабільності затвердила плани роботи держбанків за зниження частки непрацюючих кредитів (NPL)

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Національного банку України, передає "ДС".

У НБУ зазначають, що затвердження планів роботи держбанків по зниженню NPL означає виконання одного із структурних маяків програми співпраці України з МВФ.

Рада також розглянула ризики, які можуть виникнути через визнання неконституційним Закону "Про систему гарантування вкладів фізичних осіб" (за конституційним поданням Верховного суду).

Крім того, Рада ухвалила рішення про невідкладне створення робочої групи, щоб розробити план дій для мінімізації можливих ризиків для фінансової стабільності в разі ухвалення Конституційним судом України рішення у цій справі.

Участь у засіданні взяли члени Ради з фінансової стабільності: вже колишній голова НБУ Яків Смолій, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб Світлана Рекрут, голова Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку Тимур Хромаєв, голова Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сфері ринків фінансових послуг (Нацкомфінпослуг) Ігор Пашко, перший заступник голови НБУ Катерина Рожкова, заступник голови НБУ Дмитро Сологуб, заступник міністра фінансів Юрій Гелетій.

Як повідомлялося, 9 червня Рада директорів МВФ затвердила програму співпраці з Україною у розмірі $5 млрд. Програма розрахована на 18 місяців. Премʼєр-міністр Денис Шмигаль заявив, що в рамках програми буде виділено 5 траншів.

    Реклама на dsnews.ua