• USD 26.7
  • EUR 31.2
  • GBP 36.5
Спецпроєкти

В. о. голови правління "Укрзалізниці" Юрик попросився у відставку: хто може його замінити

Наглядова рада Укрзалізниці погодила звільнення Івана Юрика з посади голови правління компанії та рекомендувала призначення на цю посаду Олександра Камишіна

Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби Укрзалізниці, передає "ДС".

"Наглядова рада Укрзалізниці отримала заяву від тимчасового виконувача обовʼязків голови правління Івана Юрика щодо увільнення його від виконання таких обовʼязків", — ідеться у повідомленні.

Зазначається, що наглядова рада також узяла до відома рекомендацію, зазначену у рішенні Ради національної безпки та оборони від 30 липня 2021 року, а також повʼязані з цим обговорення, включаючи доручення від Міністерства інфраструктури, засновані на рішенні Кабміну.

Відтак, зазначили у пресслужбі, наглядова рада вирішила задовольнити заяву Юрика щодо звільнення його від тимчасового виконання обовʼязків голови правління та дати призначення нового тимчасового виконувача обовʼязків. При цьому Юрик продовжуватиме виконання обовʼязків на посаді члена правління, відповідального за фінанси.

"Наглядова рада рекомендує Кабінету міністрів України задовольнити вказану вище заяву та схвалити відповідне рішення", — зазначили у пресслужбі.

Крім того, наглядова рада вирішила рекомендувати Кабміну погодити призначення новим тимчасовим виконувачем обовʼязки голови правління Укрзалізниці Олександра Камишіна на період з 31 грудня 2021 року або до обрання нового постійного голови правління.

У пресслужбі зазначили, що наразі триває процес обрання постійного голови правління Укрзалізниці. Відбір консультантів з людських ресурсів для допомоги в цьому процесі має бути завершений на цьому тижні.

Нагадаємо, за підсумками виїзного засідання 30 липня в Донецькій області Рада національної безпеки і оборони України (РНБО) доручила Кабінету міністрів проаналізувати стан справ в держкомпанії "Укрзалізниця" і, в разі необхідності, ухвалити кадрові рішення — аж до звільнень.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua