• USD 28
  • EUR 33.5
  • GBP 38.6
Спецпроєкти

У РФ даремно спалюють газу в 4 рази більше, ніж продають Україні

Реклама на dsnews.ua
Вчені пішли нестандартним шляхом: вони стали аналізувати знімки нічної Землі з космосу

Щорічно в Росії у вигляді газових факелів спалюється газу в чотири рази більше, ніж продається Україні в 2015 році, передає "ДС" з посиланням на дані наукового видання Energy, які публікує Slon.ru.

"Свіже дослідження в науковому журналі Energies повідомляє: за рік Росія спалює просто так, задарма, у вигляді газових факелів в чотири рази більше газу, ніж було продано в Україні в 2015 році. У 2012-му в факелах згоріло 25 млрд кубометрів газу і за цим показником Росія безумовний чемпіон світу. За нею з великим відривом слідують Ірак, Іран, Нігерія і Венесуела", - зазначає видання.

Згідно з повідомленням, цифри для всіх країн планети порахувала для своєї наукової статті команда Крістофера Елвиджа з Національного управління океанічних і атмосферних досліджень США (NOAA).

Наголошується, що вчені пішли нестандартним шляхом: замість того, щоб випрошувати звіти у газовиків і нафтовиків, вони стали аналізувати знімки нічної Землі з космосу. Вчені поки що повністю проаналізували дані лише за 2012 рік.

Читайте також:

"
    Реклама на dsnews.ua