• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

В Україні пройде шоста міжнародна криптособытие Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Реклама на dsnews.ua
19 вересня в столиці України пройде велике криптособытие — Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv

Захід стане майданчиком, де криптоэксперты поділяться досвідом з бізнес-аудиторією, а компанії представлять останні новинки криптоиндустрии.

Як повідомляє організатор - міжнародна компанія Smile-Expo - захід в рівній мірі приділена освітньої та практичної складових.

"Крім конкретних прикладів щодо застосування блокчейна або криптоактивов, на конференції прозвучать доповіді про розвиток децентралізованих технологій і тенденції в законодавчій сфері. Цю інформацію ви не знайдете в Інтернеті", - повідомляє координатор заходу Іван Сухомлин.

Конференція

Учасників очікують два паралельних потоки - Main Hall, присвячений блокчейну в бізнесі і криптовалютам, і Tech Hall, де доповідачі сфокусуються на токенизации активів, ICO і трейдингу.

Головними темами потоку Main Hall стануть: технологічний розвиток блокчейна, його безпека та крос-індустріальне застосування. Спікери також обговорять взаємодію криптоактивов з класичними фінансами та спрогнозують, яким буде регулювання крипторынка в Україні та інших країнах.

Потік Tech Hall буде присвячений токенсейлам і застосування токенизированных активів на практиці. Доповідачі також розкажуть, як торгувати такими активами на крипторынке, і до чого призведе розвиток децентралізованих технологій.

Спікерами стануть провідні криптоэксперты з України та з-за кордону, фінансові аналітики, підприємці, інвестори, юристи, представники державної влади, засновники стартапів, трейдери і маркетологи.

Демозона

Захід розрахований не тільки на підприємців та інвесторів, але й на всіх, хто цікавиться розвитком блокчейн-індустрії. У спеціально обладнаній зоні ключові гравці ринку представлять останні досягнення: софт, обладнання для майнінг, фінансові, юридичні, технічні та консалтингові послуги для різних галузей.

Місце проведення

Подія пройде в КВЦ "Парковий", навпроти з Маріїнського парку, біля набережної Дніпра. Адреса: Паркова дорога, 16а, Київ, 04070, Україна.

Більше про подію - на сайті Blockchain & Bitcoin Conference Kyiv.

    Реклама на dsnews.ua