• USD 36.6
  • EUR 39.7
  • GBP 45.2
Спецпроєкти

"Велике будівництво": Підряд на створення обхідної дороги Києва віддадуть переможцю відкритих міжнародних торгів

Відбір підрядника для будівництва Київської обхідної дороги відбудеться за відкритою міжнародною процедурою. Кабмін затвердив проєкт Постанови "Про реалізацію експериментального проєкту будівництва Великої кільцевої автомобільної дороги навколо м. Києва"

Реклама на dsnews.ua

Він створює можливості для проведення міжнародних відкритих торгів для визначення компанії, що будуватиме Київську обхідну дорогу в межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво", повідомляє Міністерство інфраструктури України.

Експериментальний проєкт триватиме до 1 грудня 2023 року. 

"Зараз ми відкриваємо для України якісно новий досвід роботи з великими інфраструктурними проєктами, зокрема в розрізі залучення міжнародних інвесторів. Адже без сумнівів — КОД має всі шанси для того, щоб стати наймасштабнішим проєктом не лише президентської програми "Велике будівництво", але й сучасної історії України", — зазначив міністр інфраструктури Олександр Кубраков.

Мінінфраструктури, за словами Кубракова, провело системну роботу з низкою міністерств, зокрема Мінфіном, Мінекономіки, Мінцифри, Мінʼюстом, вдосконалюючи та усуваючи можливі процедурні ризики при проведенні торгів. Проєкт постанови Кабміну також успішно пройшов антикорупційну експертизу НАЗК.

У межах проєкту Київської обхідної дороги передбачається 7 окремих проєктних ділянок будівництва, які поєднають між собою магістральні автомобільні дороги державного значення: Київ — Ковель — Яготин, Київ — Чоп, Київ — Одеса, Київ — Знам’янка, Київ — Харків — Довжанський, Київ — Чернігів — Нові Яриловичі. Планується також будівництво мостового переходу біля Українки у Київській області.

Нещодавно у ОП анонсували плани до кінця 2024 року зробити у межах програми президента Володимира Зеленського "Велике будівництво" 24 тисячі кілометрів доріг.

    Реклама на dsnews.ua