• USD 27.9
  • EUR 34.1
  • GBP 39.5
Спецпроєкти

Верланов висловився про запуск нових касових апаратів

Реклама на dsnews.ua
З весни 2020 року в Україні почнеться активне тестування програмних кассовыех апаратів, які існують у вигляді додатків на планшетах, смартфонах і ноутбуках

Про це повідомив керівник Державної податкової служби України Сергій Верланов, передає "ДС" з посиланням на "Громадське".

У 2021 році використання касових апаратів стане обов'язковим при торгівлі, зазначив глава ГФС.

"Можливість використовувати електронні РРО (реєстратори розрахункових операцій, - прим. "ДС") настане через півроку з дати опублікування закону (про новітніх РРО). Ми можемо собі уявити, що це відбудеться навесні 2020 року. І вже весь бізнес зможе тестувати і використовувати програмні РРО", - заявив Верланов.

Він додав, що з 1 січня 2021 року використання касових апаратів (як традиційних, так і електронних) стане обов'язковою для ФОП 2-4 груп.

Новітні типи реєстраторів розрахункових операцій повинні спростити умови ведення бізнесу і скоротити витрати підприємців на обслуговування касових апаратів. Зокрема, раніше передбачалося, що замінити касовий апарат можна буде за допомогою спеціальної програми на смартфоні або планшеті. Подібну систему напередодні анонсували в платіжній системі Visa.

Нагадаємо, 3 червня 2018 року Кабмін затвердив пілотний проект з використання планшетів і смартфонів в якості касових апаратів. У свою чергу урядовий комітет схвалив ряд актів, введуть пілотний проект з використання планшетів і смартфонів в якості касових апаратів.

    Реклама на dsnews.ua