• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Тимчасовий менеджмент УЗ вже три місяці ігнорує проблему розподілу піввагонів, - президент "Укрметаллургпрома" Каленков

Реклама на dsnews.ua
Тимчасовий менеджмент ПАТ "Укрзалізниця" вже третій місяць поспіль ігнорує доручення прем'єр-міністра Володимира Гройсмана розібратися в системі розподілу вантажних вагонів і ліквідувати корупційну складову в цьому процесі

Про це заявив президент Об'єднання підприємств "Укрметалургпром" Олександр Каленков, слова якого наводяться на веб-сайті асоціації, пише "Цензор.Немає".

"Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман ще в серпні поставив керівництву УЗ завдання розібратися в системі розподілу вантажних вагонів і ліквідувати корупційну складову в цьому процесі. Однак УЗ вперто ігнорує не тільки вимоги промисловців, але й протягом трьох місяців не виконує розпорядження Глави уряду", - сказав він.

За словами А. Каленкова, тимчасовий менеджмент на чолі з в. о. голови правління Євгеном Кравцовим не зацікавлений змінювати роками вибудовуються "схеми".

"Вони для себе вирішили, що мантра "лібералізація" (за якою стоїть намір підняти тарифи на послуги перевезень у напіввагонах, де УЗ займає монопольну позицію) дозволить відвести увагу бізнесу та влади від зловживань у сфері розподілу вагонів. Ми не зупинимося і будемо і далі звертати увагу на цю гостру проблему, оскільки "Укрзалізниця" за гроші всіх вантажовідправників купує нові вагони, а користуватися ними на думку тимчасового менеджменту УЗ мають право лише обрані", - зазначив глава "Укрметаллургпрома".

Зокрема, незважаючи на те, що в листопаді середній показник забезпечення підприємств ГМК піввагонами таких списків склав 29%, цілий ряд ключових підприємств галузі як і раніше забезпечені госпарком піввагонів УЗ на рівні, який не перевищує 10% ("Запоріжсталь" - 4%, Новотроїцьке рудоуправління - 6%, "Укрмеханобр" - 9%), а забезпечення ще кількох комбінатів ледь дотягла до 15%.

"Як ви вважаєте, чи можуть ці підприємства в таких умовах можуть функціонувати стабільно? Я впевнений, що ні! УЗ просто не залишає їм шансів вчасно виконувати замовлення по відвантаженню продукції і гідно конкурувати на ринку", - підкреслив Каленков.

Він також додав, що, враховуючи масштаб діяльності УЗ, на яку припадає до 40% ринку піввагонів України, така практика вкрай негативно впливає на діяльність окремих підприємств і цілих галузей, в т. ч. стримує економічне зростання в Україні.

"Вирішити проблему зловживань у питанні розподілу парку піввагонів УЗ, яка займає монопольне/домінуюче становище на ринку піввагонів України, може тільки рівномірний розподіл вагонів серед вантажовідправників на рівні ринкової частки таких списків (не менше 35%). І ми будемо методично і послідовно домагатися встановлення справедливого підходу до забезпечення вантажовідправників України. І в черговий раз закликаємо Євгена Кравцова приділити увагу вирішенню даної проблеми, ніж довести свою готовність проводити необхідні зміни в УЗ в інтересах всіх учасників ринку", - констатував Каленков.

    Реклама на dsnews.ua