• USD 27.8
  • EUR 33.4
  • GBP 38.7
Спецпроєкти

Яресько найняла японця, який буде радити, що робити з українськими банками

Реклама на dsnews.ua
Масару Танака 30 років працював на керівних посадах у банках

Міністр фінансів України Наталія Яресько призначила своїм радником банківського фахівця з Японії Масару Танака. Про це "ДС" повідомили в прес-службі міністерства.

"Під час перебування в Україні пан Танака буде консультувати Міністерство фінансів щодо посилення та реструктуризації банківського сектора", - розповіли в Мінфіні.

Масару Танака є фахівцем зі значним - майже 30 років, - досвід роботи на керівних посадах у Банку Японії. У свій час він також був радником глави Центрального банку Об'єднаних Арабських Еміратів і радником від Міжнародного валютного фонду в Центральному банку Республіки Союзу М'янми. В Україну Масару Танака прибув в рамках двосторонньої угоди між Україною та Японією про технічне співробітництво та за підтримки Японського агентства міжнародного співробітництва (JICA).

У міністерстві фінансів заявили, що продовжують залучати до співпраці відомих міжнародних експертів з метою використання кращого міжнародного досвіду в реалізації реформ і стимулювання інвестицій, економічного зростання і створення нових робочих місць.

Читайте також:

У Мінфіні нагадали, що в статус радників міністра і його заступників міністра вже працюють колишній заступник прем'єр-міністра, міністр фінансів Словаччини Іван Міклош, міжнародні економісти і експерти Кріс Вейлс і Роберт Конрад, відомий американський економіст Артур Лаффер.

    Реклама на dsnews.ua