• USD 27.6
  • EUR 33.4
  • GBP 38.8
Спецпроєкти

Яценюк наказав Мінфіну, МЕРТ і "Нафтогазу" зайнятися вибиванням боргів з "Укрнафти"

Реклама на dsnews.ua
Відомствам розіслали лист-доручення "про фінансове оздоровлення компанії"

Прем'єр-міністр Арсенія Яценюк доручив головам ряду міністерств і відомств опрацювати питання фінансово-економічного оздоровлення ПАТ "Укрнафта" в частині існуючої дебіторської заборгованості та забезпечення проведення розрахунків з бюджетом. Про це йдеться у листі-дорученні Яценюка за результатами наради 14 січня, повідомляє "ДС" з посиланням на РБК-Україна.

"Прошу разом з керівництвом ПАТ "Укрнафта" невідкладно опрацювати питання щодо фінансово-економічного оздоровлення компанії, зокрема, в частині існуючої дебіторської заборгованості та забезпечення проведення розрахунків з бюджетом", - сказано в листі.

Це послання було, зокрема, адресовано міністру економічного розвитку Айварасу Абромавичусу, міністру фінансів Наталії Яресько, голові Державної фіскальної служби Роману Насирову і голови НАК "Нафтогаз Україна" Андрія Коболєва.

Кабмін також доручив поінформувати про результати роботи.

Як повідомляла "ДС", 28 вересня 2015 року спостережна рада ПАТ "Укрнафта" одноголосно проголосував за затвердження запропонованого контракту голови правління Марка Роллинса.

27 листопада на посаду директора зі стратегії та планування компанії був призначений Джонатан Попер, директором з видобутку і виробництва став Крістофер Кокс, фінансовим директором - Ірина Євець, а 8 грудня наглядова рада "Укрнафти" затвердив нову структуру правління і контракти з топ-менеджментом.

Читайте також:

За наявними даними, новому керівництву "Укрнафти" запропонували гарантовану заробітну плату в розмірі $150-290 тис. у рік. Крім цього, в 2015-2016 рр., при виконанні нормативів ефективності, їм буде нарахована премія в розмірі 50% від окладу. Також передбачений річний бонус, який можна порівняти з гарантованим річним доходом і додатковий бонус 25%. Для тих топ-менеджерів, які з-за роботи в"Укрнафті" змінять країну постійного проживання, передбачено надбавку в 40%.

    Реклама на dsnews.ua