• USD 27.2
  • EUR 32.4
  • GBP 37.9
Спецпроєкти

За 15 років "Метінвест" виплавив 142 мільйони тонн сталі

За 15 років підприємствами Групи "Метінвест" було виплавлено 142 мільйони тонн сталі, що еквівалентно 20 тисячам Ейфелевих веж. Причому, це тільки підприємства, які на 100% входять до групи

Реклама на dsnews.ua

Про це розповів Гендиректор компанії Юрій Риженков в інтервʼю телеканалу Україна 24.

Топменеджер розповів, що сталь, вироблена Метінвестом, використовувалася і продовжує використовуватися при будівництві знакових обʼєктів як в Україні, так і в усьому світі.

"Практично всі жителі нашої країни кожен день бачать продукцію компанії "Метінвест". Дарницький міст, або той же стадіон "Олімпійський" — це все зі сталі, яка була проведена нашою компанією".

Особливе місце в переліку обʼєктів, створених зі сталі Метінвесту, займає Чорнобильський саркофаг.

"Для нас це дуже знаковий проєкт, і він важливий з точки зору екології і з точки зору всього світу. Він повністю зроблений зі сталі "Метінвесту". Причому частина з цієї стали була перероблена нашими ж підприємствами в Італії. Вироблена в Маріуполі, перевезена в Італію, там перероблена і після цього потрапила назад вже в Україну у вигляді готової продукції на сучасний саркофаг", — зазначив Риженков.

Серед світових споруд гендиректор "Метінвесту" особливо виділив два обʼєкти — в Лондоні і в Панамі. "Крім цього в світі, напевно, з найяскравіших таких, це "Осколок", ("Shard") — найвища будівля Великобританії, в Лондоні. Це сталь "Метінвесту". Двері шлюзів Панамського каналу, найбільшого каналу в світі — це теж сталь "Метінвесту".

Риженков зазначив, що в цілому "Метінвест" допомагає генерувати до 8% українського ВВП. "Якщо бути точним — близько 8% генеруємо. Ми повинні розуміти, що Метінвест це найбільша приватна компанія країни. Це найбільший постачальник валютної виручки в країну. Це 80 тисяч чоловік, які кожен день працюють на благо цієї країни, створюючи сталевий каркас України, як ми говоримо, сталевий фундамент".

    Реклама на dsnews.ua