• USD 28.4
  • EUR 33.6
  • GBP 37
Спецпроєкти

Зеленський "гармонізував" ринок будівельної продукції з нормами ЄС

Реклама на dsnews.ua

Президент Володимир Зеленський підписав закон № 850-ІХ "Про надання будівельної продукції на ринку", який був прийнятий Верховною Радою 2 вересня 2020 року

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

"Документ має на меті гармонізацію умов функціонування вітчизняного ринку будівельної продукції з європейськими правилами", — йдеться в повідомленні.

Закон визначає правові та організаційні засади введення в обіг або надання будівельної продукції на ринок. Встановлюється перелік зобовʼязань учасників ринку та визначаються основи декларування технічних показників будівельної продукції.

Також документ встановлює вимоги до споруд і вводить механізми забезпечення взаємозвʼязку нормативних вимог до інженерних та конструктивних систем будівель і будівельної продукції.

Закон має допомогти запобігти потраплянню фальсифікату та небезпечної продукції на вітчизняний ринок, а також ввести європейські підходи до розміщення на ринку будівельної продукції.

Крім того, закон сприятиме створенню умов для вільного пересування товарів і послуг на ринку, підвищенню інвестиційної привабливості України, підвищенню безпеки і надійності будівель і споруд, впровадження механізмів забезпечення взаємозвʼязку нормативних вимог до інженерних та конструктивних систем будівель і будівельної продукції.

    Реклама на dsnews.ua