• USD 26.4
  • EUR 30.7
  • GBP 36.4
Спецпроєкти

Зеленський схвалив виділення грошової допомоги фермерам

Президент України Володимир Зеленський підписав закон про стимулювання діяльності фермерських господарств, який передбачає виділення грошової допомоги молодим фермерам

Володимир Зеленський
Володимир Зеленський
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні на сайті глави держави, передає "ДС".

Повідомляється, що новий закон уточнює склад земель фермерських господарств і визначає коло одержувачів державної підтримки.

Згідно з документом, фермерським господарствам у перші три роки після створення надається допомога за рахунок державного бюджету — через Український державний фонд підтримки фермерських господарств. Також допомога може надаватися за рахунок місцевих бюджетів.

На таку допомогу можуть розраховувати нові фермерські садиби, сімейні фермерські господарства, фермерські господарства, розташовані в гірських населених пунктах і на поліських територіях.

Відповідно до закону, Кабінет міністрів щорічно повинен передбачати в проєкті державного бюджету кошти на підтримку фермерських господарств. Також місцеві органи щорічно в проєктах місцевих бюджетів можуть передбачати кошти на таку господарств.

Крім того, сімейним фермерським господарствам дається додаткова державна підтримка, в тому числі на сплату єдиного внеску. А фермерському господарству, головою якого є особа віком до 35 років включно, дається грошова допомога за рахунок державного бюджету.

Нагадаємо, у 2020 році президент Володимир Зеленський підписав указ про щорічне святкування Дня фермера 19 червня.

Редактор: Віктор Костенко
    Реклама на dsnews.ua