• USD 26.6
  • EUR 31
  • GBP 36.1
Спецпроєкти

Зеленський ввів штрафи за перевантаження фур

Президент Володимир Зеленський підписав закон, який передбачає введення адміністративної відповідальності за порушення в сфері габаритно-вагового контролю

Офіс президента України
Реклама на dsnews.ua

Про це йдеться в повідомленні пресслужби глави держави, передає "ДС".

Метою документа є недопущення руйнування автомобільних доріг, поліпшення стану безпеки дорожнього руху, зменшення кількості ДТП та збереження життя і здоров'я людей.

Зокрема, закон вводить адміністративну відповідальність за правопорушення в сфері безпеки на автомобільному транспорті, зафіксовані за допомогою засобів фото- і відеозйомки, відеозапису, серед іншого, в автоматичному режимі.

Також документ вводить штрафи для водіїв транспортних засобів за невиконання вимог про зупинку від представників Державної служби з безпеки на транспорті (Укртрансбезпека), внесення недостовірних відомостей про масу або габарити вантажу в товарно-транспортну накладну або інший документ тощо.

Як повідомляла "ДС", 29 червня Верховна Рада прийняла законопроєкт №3743, який передбачає введення штрафів за відмову від габаритно-вагового контролю. Сума штрафу за порушення становить три тисячі неоподатковуваних мінімумів доходів громадян (зараз 51 тис. грн).

Редактор: Марія Чиренко
    Реклама на dsnews.ua