• USD 36.6
  • EUR 37.2
  • GBP 44.2
Спецпроєкти

Зеленський закликав українців до другого флешмобу

Реклама на dsnews.ua

Президент України Володимир Зеленський звернувся до українців з проханням підтримати ресторанний бізнес, розповівши в соцмережах про місця, де вони замовляють їжу і напої

Про це гарант заявив в своєму черговому відеозверненні, передає "ДС".

Зокрема, він розказав, що після запровадження карантину вихідного дня він натрапив у соцмережах "на декілька дуже гарних ініціатив", в яких люди розповідають про свої улюблені кафешки та ресторани, закликають на вихідних замовити там доставку і таким чином підтримати ресторанний бізнес.

"На мою особисту думку, крім урядових програм з підтримки це також дуже класна річ і вона мала б стати всеукраїнським флешмобом, такою підтримкою. Але, на жаль, загубилася під лавиною дебатів про ефективність карантину та мемів про великий державний герб. Давайте це виправимо. Розкажіть, будь ласка, у соцмережах про місця, де вам завжди смачно і де можна замовити доставку, підтримавши їх таким чином", — сказав президент.

Нагадаємо, також гарант заявляв, що підприємцям, чий бізнес постраждав від посилення карантину в Україні, виплатять по 8 тисяч гривень. Крім того, компенсації отримають і звільнені наймані працівники.

Як писала "ДС", 21 листопада Володимир Зеленський запросив молодь взяти участь у всеукраїнському флешмобі Ukraine NOW і розповісти про любов до України.

    Реклама на dsnews.ua